چین موتور بیل مکانیکی بیل مکانیکی سازنده

مفهوم کیفیت صنعت حقیقت جویی ، مدیریت صادقانه ، عادت مداوم ، توسعه پایدار ، صداقت مدار ، مشتری مداری خدمات ، نیازها و نیازهای مشتری را برآورده می کند و به یک بازیگر صنعت در صنعت داخلی تبدیل می شود.

اخبار

October 14, 2021

استفاده و نگهداری استارت

استفاده و نگهداری استارت

 

آخرین اخبار شرکت استفاده و نگهداری استارت 0

 • ONE احتیاط برای استفاده روزانه
 1. همیشه وضعیت اتصال هر قسمت و محکم بودن سیم را بررسی کنید.
 2. اکسیدها را از سیم ها و پایانه ها ، گرد و غبار و روغن خارج استارت بردارید و آنها را تمیز نگه دارید.
 3. هنگام شروع در هوای سرد ، پیش گرم کننده شعله باید 10-15 ثانیه گرم شود و سپس از موتور استارت استفاده شود.
 4. موتور استارت فقط می تواند برای مدت کوتاهی کار کند و هر زمان شروع نمی تواند بیش از 5 ثانیه باشد.اگر یکبار شروع به کار نکرد ، باید پس از فاصله 1-2 دقیقه دوباره راه اندازی شود.
 5. پس از روشن شدن موتور ، کلید استارت باید بلافاصله رها شود تا از دور زدن غیر ضروری جلوگیری شود و از سایش کلاچ یک طرفه جلوگیری شود.
 • دوتعمیر و نگهداری برای 1000 ساعت کار
 1. روغن و کثیفی داخلی را پاک کنید.
 2. بررسی کنید که آیا سطح کموتاتور صاف است ، آیا برس در قاب گیر کرده است ، ارتفاع برس (حداقل 1/2 ارتفاع اولیه) و تماس بین قلم مو و کموتاتور.اگر سطح کموتاتور کمی سوخته باشد ، می توان آن را با کاغذ سنباده "00" صیقل داد.اگر سوختگی شدید باشد و گردی بیش از 0.05 میلی متر باشد ، خودرو باید دوباره صیقل داده شود و با کاغذ سنباده "00" پرداخت شود.
 3. نیروی فنر برس (اندازه گیری شده با تراز فنر) را بررسی کنید ، فشار فنر بر روی برس باید در محدوده 0.9-1.5 کیلوگرم باشد ، در غیر این صورت باید تنظیم یا تعویض شود.
 4. آرماتور و مکانیزم رانندگی را با بنزین (یا نفت سفید) تمیز کرده و خشک کنید.هنگام نصب ، گریس گرافیت را بین صفحات اصطکاک کلاچ اصطکاکی بمالید و گریس حاوی کلسیم را در قسمت اسپیلن مارپیچ بمالید.
 5. وضعیت فنی سیم پیچ تحریک را بررسی کنید.
 6. سطح سوئیچ الکترومغناطیسی را از نظر برق گرفتگی و تماس استاتیک بررسی کنید.اگر سوخته است یا لکه های سیاه دارد ، از کاغذ سنباده "00" برای صاف کردن آن استفاده کنید.
 • سه.موقعیت دنده محرک را بررسی و تنظیم کنید
 1. فاصله بین دنده محرک و واشر رانش را بررسی و تنظیم کنید.مکانیزم مش بندی نوع اهرمی ، اهرم را تا انتها فشار دهید (مکانیزم مش بندی الکترومغناطیسی باید هسته آهنی را تا انتها فشار دهد) و چرخ دنده را به سمت راست ترین موقعیت حرکت دهید.در این زمان ، باید بین 1.5-3 میلی متر فاصله بین سطح انتهایی دنده محرک و صفحه رانش وجود داشته باشد.اگر شرایط را برآورده نمی کند ، باید تنظیماتی انجام شود.برای استارت مجهز به سوئیچ الکترومغناطیسی ، طول میله کششی را می توان تغییر داد تا تنظیم شود ، میله کشش کوتاه می شود ، فاصله کوچکتر می شود و برعکس.برای راه اندازی مکانیزم درگیری نوع اهرمی ، پیچ تنظیم و پیچ محدود روی جوی استیک را می توان تنظیم کرد.هنگامی که پیچ تنظیم خارج می شود یا پیچ محدود پیچ ​​می شود ، فاصله افزایش می یابد و برعکس.
 2. بازرسی و تنظیم موقعیت نصب دنده محرک.هنگام نصب موتور ، فاصله بین قسمت انتهایی چرخ دنده محرک و قسمت انتهایی چرخ دنده چرخ فلایویل باید 2.5 تا 5 میلی متر حفظ شود.اگر اینطور نیست ، می توانید شیم ها را بین صفحه خط محدب استارت و پایه موتور اضافه یا کم کنید تا از مش بندی دنده خوب اطمینان حاصل شود.

آخرین اخبار شرکت استفاده و نگهداری استارت 1

اطلاعات تماس