پیام فرستادن
چین موتور بیل مکانیکی بیل مکانیکی سازنده

مفهوم کیفیت صنعت حقیقت جویی ، مدیریت صادقانه ، عادت مداوم ، توسعه پایدار ، صداقت مدار ، مشتری مداری خدمات ، نیازها و نیازهای مشتری را برآورده می کند و به یک بازیگر صنعت در صنعت داخلی تبدیل می شود.

کنترل کیفیت

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. کنترل کیفیت

 

پس از سالها تلاش ، ماشین آلات ساختمانی سنلونگ به دستیابی به موفقیت در صنعت موتور خودرو تبدیل شده و به دلیل سالها تجربه ساخت موتور و تجربه فروش استعدادها ، حق ثبت اختراع فنی بسیاری را به دست آورده است.

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. کنترل کیفیت 0

محصولات دارای گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO9001: 2000 ، گواهینامه QS-9000 و گواهینامه ISO / TS16949 برای صنعت خودرو هستند.ماشین آلات ساختمانی Senlong توسط محصولات با کیفیت بالا پشتیبانی می شوند و توسط مشتریان در سراسر جهان شناخته شده اند

 

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. کنترل کیفیت 1

صادرات این محصولات به بیش از 30 کشور و منطقه ... از جمله جنوب شرقی آسیا ، خاورمیانه ، آفریقا ، اروپا و آمریکاست.علاوه بر این ، Senlong Construction Machinery دفاتر فروش مستقیم و نمایندگی های نمایندگی استانی را در مراکز استانهای چین ایجاد کرده است ...

 

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. کنترل کیفیت 2

</s></s>ساخت ماشین آلات ساختمانی Senlong در صنعت ماشین آلات ساختمانی موقعیت خاصی را اشغال می کنند و از شهرت خوبی برخوردار می شوند.

Guangzhou Senlong Machinery Equipment Co., Ltd. کنترل کیفیت 3

گرفتن موتور بیل مکانیکی بیل مکانیکی & موتور استارت کاترپیلار اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس